Behandlingar

I våra två vackra behandlingsrum samarbetar flera terapeuter för att ge dig vad du behöver. Klicka på respektive terapeut för att se vad de kan erbjuda dig.

Emmy Lindkvist
    Friskvårdsmassage kvällar och helger.
    emmy@studiokarma.se

    Boka tid
    Anne-Marie, Hälsoterapeut på Studio Karma
    Anne-Marie Eriksén
      Hälsoterapeut
      anne-marie@studiokarma.se

      Boka tid
      Anna Löndahl
        Massage och ansiktsbehandlingar
        anna@studiokarma.se

        Boka tid
        Ulla Alvarsdotter
          Personlig & Andlig utveckling
          ulla@studiokarma.se
          0706566046
          Boka tid
          Kristin Bomanson
            Balans i kropp och själ Rosenterapeut
            kristin@studiokarma.se
            070-631 24 36
            Boka tid
            Margit Sundbergh
              Leg. Naprapat
              margit@studiokarma.se
              Boka tid via 070-603 60 46
              Boka tid
              Lina Jarl
                Kroppsterapeut
                lina@studiokarma.se
                070-920 04 74
                Boka tid
                Susanne Ytterberg
                  Medium, Karriärcoach, Healer & Psykoterapeut.
                  susanne@studiokarma.se
                  070-962 53 37
                  Boka tid
                  Karin Akupressur
                  Karin Nykvist
                    Akupressör
                    karin.nykvist@studiokarma.se
                    070 433 60 24
                    Boka tid